Víkendový seminář intuitivní pedagogiky poprvé v Brně

Srdečně Vás zveme na další z víkendových kurzů intuitivní pedagogiky! Tentokrát poprvé v Brně a pod taktovkou hned dvou zkušených lektorů intuitivní pedagogiky Thomase Pedroliho a Dietera Schwartze.

Jelikož pořádáme obdobnou akci v Brně poprvé, budeme rádi, když nám pomůžete s šířením této pozvánky, třeba pomocí facebookové události: www.facebook.com/events/1137586869652027.

Hostit nás bude útulné ekologické volnočasové centrum Švýcárna v obci Adamov (asi 15 km severně od Brna). Začínáme v pátek 18. listopadu v 16:30, končíme nedělním obědem ve 13 hodin. Nejlepší spojení najdete zde.

TÉMA A OBSAH SEMINÁŘE
Práce s emocemi a konflikty, hry intuitivní pedagogiky, práce s hlasem a zpěvem (improvizované zpívání a werbeck zpěv), peníze v našem životě, vztahy a sexualita, příběh a filozofie intuitivní pedagogiky.

CENA
Kurzovné za celý víkend činí 3600 Kč (2700 Kč pro studenty denního studia). Tato cena zahrnuje účastnický poplatek za samotný seminář, ubytování v pokojích na posteli ve vlastním spacáku a plnou penzí (včetně snídaní formou švédského stolu, odpolední svačiny i pitného režimu, včetně kávy a čaje).

UBYTOVÁNÍ
Budeme mít pro sebe celou hlavní budovu objektu Švýcárna. Pro včasně registrované a platící účastníky je k dispozici celkem 25 lůžek a tři přistýlky. Po naplnění lůžkové kapacity můžeme začít obsazovat spaním na matracích společenskou místnost.

REGISTRACE A PLATBA
Pokud chcete mít své místo na kurzu, a především pak na posteli, jisté, registrujte se na akci co nejdříve zde: http://modernivzdelani.cz/registrace-do-udalosti (Intutivní pedagogika 18.-20.11. – Brno). Registrace nabude účinnosti až po připsání kurzovného na účet Institutu: 2400896220/2010 (Fiobank), do pozn.: Intu Brno, JMÉNO PŘÍJMENÍ.

V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailu inovativnivzdelavani@gmail.com.

LEKTOŘI
Nizozemský kouč THOMAS PEDROLI i německý lektor, hudebník a třídní učitel DIETER SCHWARTZ jsou jedněmi z nejvýznamnějších postav současné intuitivní pedagogiky. Do Česka nejedou poprvé, Thomas vedl naposledy obdobný seminář na přelomu září a října letošního roku ve Lhotce u Opavy, Dieter pracuje dlouhodobě se skupinou v Koněprusích u Berouna. K pochopení toho, o čem intuitivní pedagogika je, doporučujeme Thomasův rozhovor s další významnou představitelkou intuitivní pedagogiky Iris Johansson, který najdete v češtině na jeho stránkách: http://www.thomas-pedroli.com/english/blog/rozhovory-s-iris-1/.

Více o intuitivní pedagogice najdete na našich stránkách: http://modernivzdelani.cz/inovativni-proudy/intuitivni-pedagogika/.

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou zakázány.