TEDxPragueED 2019: Na celý život

Kdy:
12.9.2019 @ 15:00 – 21:55
2019-09-12T15:00:00+00:00
2019-09-12T21:55:00+00:00
Kde:
Divadlo ABC
Kontakt:
MAILTO:noreply@facebookmail.com

❌scroll down for English ❌

Během naší cesty za vzděláním, často slýcháme, že je to na celý život. Co vše s námi ale opravdu vydrží ? Jak je možné propojit formální a neformální vzdělávání ? Proč nefunguje digitalizace tak
jak si ji někteří politici vysnili ? Letošní téma zahrnuje širokou škálu okruhů, a tak nebude nouze myšlenky, které vás zaujmou. Přijďte se spolu s námi zamyslet, inspirovat a popovídat si o tom, jak by mohlo vypadat školství.

Nezapomínejme, že vzdělávání nás provází celým životem a umožnuje nám dozvídat se něco o nás a také o světě, ve kterém žijeme. Každý z nás jde svojí vlastní cestou, zajímavé myšlenky jsou vlastně jakési křižovatky na těchto cestách. Každá nová křižovatka nás ovlivňuje a může nám přinést o trochu větší nadhled nad tím kam vlastně míříme. Přidejte si proto na vaši cestu pár dalších křižovat tím, že dorazíte na TEDxPragueED.

Pro držitele platných ISIC průkazů máme připravenou 15% slevu. Stačí jít na stránky https://www.isic.cz/mujisic/, kde získáte slevový kód, který zadáte při nákupu lístků.

Konference bude simultánně tlumočena do anglického jazyka.

Další informace u nás na webu: https://bit.ly/31YvJXy

❌English version❌

TEDxPragueED 2019: Lifelong…
During our journey through education, we often hear that it is a task that never ends. Bud what information will actually stay with us? How can be formal and non-formal education combined? Why does digitalization not work as some politicians have dreamed of? This year’s theme opens a wide range of possibilities and leads to many thoughts that will interest you. Come to think and talk with us about how education could look like.

Don’t forget that education guides us through our whole life. It enables to learn about ourselves and the world we live in. Everyone is going by his own path, interesting ideas are actually some kind of crossroads on these paths. Every new though affects us and can bring a little more perspective on where we are going. So add a few more crossroads to your journey by coming to TEDxPragueED.

We have 15% discount for holders of valid ISIC card. Go to https://www.isic.cz/mujisic/ to get a discount code.

The conference will be simultaneously translated to English.

More information on our website: https://bit.ly/2LtCye6

https://www.facebook.com/events/731523070627388/

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou zakázány.