Prop-letání hlasem / workshop polyfonií a mnohohlasů

Kdy:
16.9.2018 @ 08:30 – 16:30
2018-09-16T08:30:00+00:00
2018-09-16T16:30:00+00:00
Kde:
Plzeň zastávka
Přeštická 4
Plzeň
Kontakt:
MAILTO:noreply@facebookmail.com

Workshop polyfonií a mnohohlasů z celého světa s Katkou Kotkovou.

Necháme se unášet rytmem a melodií jednoduchých polyfonických skladeb, písní medicíny a improvizací, kde každý najde svůj hlas. Zažijeme svobodné a harmonické propojení v různorodosti a z toho
plynoucí spoustu radosti a překvapivou krásu souznění, kde každý z nás se stává jedinečným vláknem v pestrobarevném koberci zvuku.
Předchozí zkušenosti se zpěvem jsou vítané, ale nejsou nutné, stačí otevřené srdce a ochota nechat zaznít svůj hlas, to ostatní přijde samo.

Kde: Plzeň, zastávka, Přeštická 4, www.plzenzastavka.cz
Cena: 690 Kč (při platbě do 10. 9.), na místě 790 Kč
Registrace na: simicova.h@seznam.cz

O lektorce Kateřině Kotkové:
„Jsem vášnivou sběratelkou především lidových a silových písní z celého světa. Miluji jejich jednoduchost, která spojuje
duši člověka s hlubokou duší světa. Tyto písně také ráda s úctou používám při obnově starých rituálů k uctění cyklů Země.
Budu se těšit na společné chvíle a na koberec, který utkáme!”

Katka je průvodkyně, terapeutka, dula, hudebnice, lingvistka, vizionářka. Hlavním motem jejího působení je návrat k přirozenosti a vnitřní moudrosti. Velkou inspirací je jí moudrost přírodních národů. Jsou jí blízká témata ženského těla a duše, zejména přirozený porod jako potenciál transformace ženy a společnosti. Praktikuje Shiatsu, Cranio, One-Brain, Bachovu k. t., je mistrem Reiki. V Praze založila a několik let vedla holistické centrum Vlčí Mák. Vede kurzy shiatsu a ženské skupiny. V současné době se podílí na vedení komunitní školky a školy ZeMě, kde vytváří koncepci školy a je průvodkyní dětí. Podporuje skupiny rodičů v zakládání a vedení komunitních škol. Ráda zpívá a hraje na housle a kytaru. Vydala se svou sestrou autorské CD “Vyrostla tu kytička”. Žije se svým mužem a třemi dětmi v Řevnicích.

https://www.facebook.com/events/270506766877500/

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou zakázány.