Mindfulness – osmitýdenní kurz zvládání stresu a práce s emocemi

Kdy:
11.3.2019 @ 18:00 – 21:00
2019-03-11T18:00:00+00:00
2019-03-11T21:00:00+00:00
Kde:
Centrum Paleček
Písecká 17, Praha 3
pět minut od metra Flora
Kontakt:
MAILTO:noreply@facebookmail.com

Kurzy Mindfulness jsou klinicky ověřené lékařské programy, zaměřené na zvládání chronického stresu, depresí, úzkostí, chronické bolesti a psychosomatických obtíží.
V průběhu osmi týdnů se pomocí jednoduchých cvičení všímavosti budete učit, jak být vyrovnanější, nepodléhat navyklým stresujícím reakcím a mít více radosti ze života.

Lektor: Honza Burian
Absolvoval jsem psychoterapeutický výcvik v satiterapii a trénink pro lektory mindfulness organizovaný Oxfordským centrem pro mindfulness. Mindfulness skupiny vedu od roku 2013. Zaměřuji se na empatické naslouchání, prožívání emocí a vnímání těla. Věnuji se též neurovědeckém výzkumu všímavosti.

Více informací najdete na: www.praveted.info/mindfulness

Komu jsou mindfulness skupiny určeny?

– Zdravým lidem, kteří chtějí být vyrovnanější, lépe zvládat stres, dělat více věcí pro radost, méně se obávat neúspěchu a být přátelštější k sobě i druhým.

– Lidem, kteří trpí vážnějšími zdravotními obtížemi, např. depresí, úzkostí, chronickou bolestí a psychosomatickými obtížemi. Viz seznam zdravotních obtíží, při kterých je mindfulness skupina vhodnou léčbou.

– Zvlášťě přínosný je rozvoj všímavosti pro zaměstnance, kteří jsou vystaveni stresu v práci nebo využijí všímavost při práci s lidmi.

Více informací najdete na: www.praveted.info/mindfulness

POZOR! Kvůli omezené kapacitě nestačí přihlásit se na facebooku, ale je nutné přihlásit se emailem na:
burian@praveted.info
Děkuji 🙂

Více informací najdete na: www.praveted.info/mindfulness

https://www.facebook.com/events/298764270998442/

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou zakázány.