Letní INTU na Kubasově chalupě

Kdy:
1.7.2020 @ 18:00 – 7.7.2020 @ 14:00
2020-07-01T18:00:00+02:00
2020-07-07T14:00:00+02:00
Kde:
Kubasova Chalupa
Sudislav nad Orlicí 11
562 01
Kontakt:
Jana Kočí
777 351 477

,,Pro vlky je hra víc než pouhá zábava. Je to forma sociálního učení. Vlčí hry se odehrávají na vysoké sociální úrovni a vždy jsou spojené s mimořádně příjemnými pocity vyvolanými vyplavováním dopaminu. Dokonce i dospělí vlci si rádi hrají na honěnou, přetahovanou nebo na schovávanou. Velmi oblíbenou hrou vlků v Yellowstonu je prolamování ledu na jezeře nebo řece.“
(Elli H. Radinger – Moudrost vlků)

Honěná bude, přetahovaná možná též, prolamování ledu bohužel určitě nebude, protože v červenci se nedá sehnat zamrzlá řeka a velmi pravděpodobně nedojde ani na schovávanou, protože setkání intuitivní pedagogiky jsou spíše o odkrývání než o skrývání. Jsou o odkrývání radostí a lehkostí, které si často zbytečně skrytě nosíme uvnitř. Honěná bude, přetahovaná možná též a i k tomu prolamování ledu se dostanete, když si s námi přijedete hrát…

Na letní setkání příznivců intuitivní pedagogiky přijede POPRVÉ SUSANNE HINSCH, dlouholetá malířka a spolupracovnice Merete Lövlie, překladatelka specialistky na komunikaci Iris Johansson.
Těšit se můžete také na DIETERA SCHWARTZE, který povede ranní Werbeck hlasová cvičení a kurzy komunikace a PETERA ŽIVÉHO, který rozproudí naší hravou mysl a tělo skrze intuitivní hry.

PŘIHLAŠOVÁNÍ: info@intuitivnipedagogika.cz

KURZOVNÉ:
Za letní setkání je cena 7.700Kč / os.
Tato cena zohledňuje vynaložené úsilí lektorů, překladatelů a náklady na organizaci celé akce.
Současně ale chceme, aby byl seminář dostupný bez ohledu na různé finanční možnosti zájemců. Proto nabízíme studentům a skupinám z jedné organizace slevu 30%.
Pokud vás tento seminář zajímá a finance jsou i nadále překážkou vaší účasti, kontaktujte mě prosím předem na tel. 777 351 477.

,,Hraní je činnost, kterou člověk nikdy nemůže brát dostatečně vážně.“ Jacques-Yves Cousteau.

UBYTOVÁNÍ:
Na Kubasově chalupě je několik možností ubytování: v pokojích na posteli / na matraci / ve stanu.
Vzhledem k současné situaci bychom vám rádi nabídli i tento rok sníženou cenu za ubytování, jako tomu bylo poslední dva roky, tzn. že je cena částečně hrazená spolkem.

Další informace najdete na stránkách intuitivní pedagogiky.

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou zakázány.