Citlivost jako dar – přednáška a seminář (Alena Wehle)

Kdy:
25.1.2019 @ 17:30 – 20:30
2019-01-25T17:30:00+00:00
2019-01-25T20:30:00+00:00
Kde:
Čajovna Šamanka
Kontakt:
MAILTO:noreply@facebookmail.com

Vysoce citliví lidé mezi námi (večerní přednáška a seminář)

Lektorka: Alena Wehle
https://www.alenawehle.cz/

Místo konání: Čajovna Šamanka, Hálkova 8, Praha 2

Připadáte si přecitlivělí, ale tušíte, že je to něco víc? Dost možná patříte mezi vysoce citlivé (HSP – highly sensitive person). Dříve byli takoví lidé označováni za introverty, což se postupem času podařilo vyvrátit. Uvádí se, že takto citlivých osob je mezi námi přibližně 20 %, tedy asi každý pátý. Je tak více než jasné, že někoho takového má v okolí opravdu každý.

Hypersenzitivita není vlastnost, kterou by se člověk mohl naučit, nebo ji během života nějakým způsobem získat. Můžete se naučit lépe vnímat, otevřít se, ale s takto citlivou nervovou soustavou se člověk musí už narodit. A když už takoví jednou jste, tak se z toho nedá vyrůst. Dá se to pouze potlačit, což pak přináší spíše problémy.

Pro spoustu lidí je vysoká citlivost v životě omezením a břemenem, ale když se naučíme se svými city zacházet, jsme schopni mít mnohem kvalitnější a naplněnější život, než ostatní lidé, kteří toho vnímají méně.

———-
Ať už sami cítíte, že jste trochu jiní a vnímáte toho víc, nebo máte kolem sebe takové lidi, kterým chcete porozumět, přijďte si poslechnout povídání a načerpat inspiraci, jak se s takovým darem dá co nejlépe žít. Seminář nebude jenom formou přednášky, ale můžete si připravit konkrétní otázky nebo témata, kterým se můžeme více věnovat.

Doporučená cena: 300 Kč

Další informace a přihlášky:
https://www.peterbartal.cz/products/citlivost-jako-dar-patek-25ledna/

————–
Další skvělé akce najdeš zde:
https://www.peterbartal.cz/aktualni-akce2/

https://www.facebook.com/events/2212244122436744/

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou zakázány.