Montessori pro inkluzi s Lore Anderlik

Kdy:
5.3.2018 @ 14:32 – 6.12.2019 @ 15:32
2018-03-05T14:32:00+01:00
2019-12-06T15:32:00+01:00
Kde:
Montessori ČR, z.s.,
Rakovského 3136/1
Praha 4

Setkání s Lore Anderlik vám může změnit život a navždy ovlivnit vaši přítomnost u dětí. 

Její moudrost, víra v dítě jako takové a  hluboký vhled založený na dlouholeté praxi poskytuje inspiraci a praktickou zkratku na cestě k dětem.

Jedinečný kurz Montessori pro inkluzi (Montessori terapie) je neopakovatelnou možností získání tohoto vzdělávání v rámci ČR i celé Evropy.

Cíle mezinárodního kurzu

Cílem vzdělávání je zvýšení kvalifikace vyškolených Montessori pedagogů v odbornosti zaměřené na vytváření inkluzivního prostředí a v dovednosti posilovat a maximálně rozvíjet schopnosti VŠECH dětí. Kurz je určen těm, kteří pochopili, že s odchylkou od normálu se setkáváme v každodenní praxi. Také těm, kteří mají odvahu vnést Montessori terapii (přístup) do rodin, školek a škol tak, aby se všechny děti mohly naplnit svůj potenciál na maximum a vedly kvalitní a šťastný život.

Být spolu, učit se spolu, pracovat spolu

Montessori terapie vychází z předpokladu že všechny děti, ať už jsou jakékoliv, se chtějí učit a rozvíjet. Montessori terapeut věří v cestu k  jejich postupné samostatnosti a nezávislosti. Dává jim podporu, praktickou pomoc a vede jejich jednotlivé kroky v procesu učení a objevování světa. Program je založen na úzké spolupráci rodiny, pedagogů a odborníků. Propojuje je, proto funguje. Společnými silami všech pomáhá přenést učení do každodenní reality dětí. Pomáhá budovat úspěšné a fungující inkluzivní prostředí ve školkách i školách. Prostředí, které se přizpůsobuje potřebám každého jednotlivého dítěte. Tento kurz vám ukáže, jak na to. Jak připravit prostředí tak, aby bylo natolik pružné, aby dalo možnost zažít úspěch každému dítěti. Bez rozdílu.

http://www.montessoricr.cz/kurzy-a-seminare/mezinarodni-kurzy/montessori-pro-inkluzi-detail

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou zakázány.