Učitel naživo 2018 – akreditovaný výcvik učitelů

Pro všechny, kdo mají chuť učit děti a potřebují získat formální kvalifikaci, otevíráme nový ročník ověřeného výcviku Učitel naživo. Studenti v něm získávají sebevědomí učit díky rozsáhlé praxi, sdílení zkušeností a výcviku v komunitě zapálených.

Milí studenti a absolventi,
předpokládám, že jste nemohli nezachytit, že startuje kampaň pro náš další ročník. S radostí a velkým vydechnutím dodáváme, že tentokrát již jde o plně akreditovanou verzi (tj. kvalifikační)! Dobojováno!
Budeme moc vděční za šíření informace k lidem, které by to mohlo zajímat. Přihlášky jsou letos do 4. dubna.
Vím, že mnoho z vás trápí ony bolesti, které vzdělávání v té naší kotlině prožívá. Věřím, že většina z nás skrze UNŽ zažívá, že to může vypadat jinak, že to jde, že je jen potřeba o to pečovat a taky – BÝT V TOM SPOLU. Za celým naším úsilím jsou velké sny, které se mohou dít jen skrze otevřená srdce a nezlomné úsilí mnoha lidí, v konkrétních třídách s konkrétními dětmi. My jsme se stali první základní kameny komunity – velké party, která sdílí společný sen, umí si vzájemně pomáhat a co víc – dokáže pomáhat i lidem okolo. A to je obrovské – víte co říkají všechny studie o skutečně změně kvality vzdělávání? Že se to může dít pouze v kultuře sdílení a spolupráce.
Tak pojďme budovat tu komunitu. Vezměme mezi sebe nové studenty, nové provázející učitele, nové příznivce a sympatizanty. A bude nás víc. Ještě víc. Až nás bude nejvíc :-)

 Znovuprožijte atmosféru z listopadového Prvního vysvědčení, přečtěte si závěrečnou zprávu nebo sledujte náš Facebook.

Zájemci se mohou přihlašovat elektronicky přímo na webu http://www.ucitelnazivo.cz do 4. dubna 2018. Tam také najdete detailní informace. Za včasné přihlášení do 11. března 2018 získáte cenové zvýhodnění.

Máte chuť si to dobře rozmyslet? Potkejte se s týmem Učitele naživo. Přijďte na jedno ze tří naplánovaných informačních setkání pro zájemce a zeptejte se nás na cokoliv.

Setkání se uskuteční:

8. března 2018 (18 – 20 hod.) – Skautský institut Praha, Staroměstské náměstí 4/1

14. března 2018 (18 – 20 hod.) – ZŠ Boleslavova 1, metro Vyšehrad

21. března 2018 (16 – 18 hod.) – ZŠ Boleslavova 1, metro Vyšehrad

Na setkání pro zájemce o výcvik je nutné se registrovat. Registrujte se zde.

Program společně realizují Učitel naživo z.ú. a Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů. Výcvik je nově akreditován u MŠMT a v kombinaci s magisterským titulem opravňuje absolventa programu učit.

Budeme se těšit.

S pozdravem

Tým Učitele naživo

Martin Kozel

spoluředitel

605831285

Učitel naživo, z.ú.

www.ucitelnazivo.cz

Výcvikové prostory: Boleslavova 250/1, 140 00 Praha 4-Nusle

Sídlo: Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha 4

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou zakázány.