Tři semináře o rozvoji vnímavosti – Letohrad

Dovolte nám Vás srdečně pozvat na výjimečné setkání zahraničních lektorů – ukrajinské lékařky Eleny Bogatyrenko a uznávaného holandského pedagoga Thomase Pedroliho, kteří přijedou do Letohradu v termínu 1.–4. 3. 2018. Připravili jsme pro Vás sadu 3 zajímavých seminářů, které jsou vhodné pro širokou veřejnost.

Semináře budou zaměřeny na téma Rozvoj vnímavosti – prevence deprese, syndromu vyhoření a poruch koncentrace. Budeme se zabývat péčí o hlas, tělo a neverbální komunikaci. Vše bude s překladem do češtiny v krásném místě, malebném městečku v podhůří Orlických hor. Víkendový seminář se bude konat na Letohradském soukromém gymnáziu o.p.s., které se nachází na zámku v Letohradě, v blízkosti centra i krásné přírody zámeckého parku a kaple sv. Jana Nepomuckého.

Elena Bogatyrenko: je ukrajinská lékařka integrativní medicíny, jež se zabývá moderními metodami obnovování a uchovávání zdraví. Seznámí nás se základy terapií zaměřených na pomoc bez léků, např. jak pracovat s bolestí hlavy, zad, s únavou, depresí. Jak můžeme žít v harmonii s ostatními, sami se sebou a jak pomoci dětem, rodičům. Terapie směry, spirální gymnastika, twist terapie. Algoritmus práce s kterýmkoli tématem v životě. Terapie, které mohou pomoci v každodenním životě. www.elenabogatyrenko.com

 Thomas Pedroli: holandský významný pedagog intuitivní pedagogiky, který se zabývá hudbou a vede skupiny lidí v různých státech. Budeme zkoumat využívání neverbální komunikace, jak používat hlas a jak se o něj starat, tak aby člověk nemanipuloval a vytvářel otevřený prostor pro komunikaci. Jak naslouchat a předejít nedorozumění, které je mnohdy založeno na našich projekcích. Metody intuitivní pedagogiky. www.thomas-pedroli.com

1.3. 2018 Seminář 1. Feng šui z pohledu 3 základních sil, 17–21 hod.

Elena Bogatyrenko bude mluvit o tom, jak ovlivňuje naše zdraví uspořádání věcí kolem nás, v bytě, ve třídě, v budově. Pochopení a využití v životě.

Kde: Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.

Příspěvek: 600 Kč (do 10. 2.), pak 800 Kč.

2.3. 2018 Seminář 2. Jak učit a nezbláznit se, 8–17 hod.

Elena Bogatyrenko a Thomas Pedroli, dopolední polovina semináře je financována Místní akční skupinou pro vzdělávání pro oblast Ústí nad Orlicí a Králíky.            

Kde: D-centrum Dolní Dobrouč.

Příspěvek: 590 Kč (do 10. 2.), pak 800 Kč.

23.–4. 3. 2018 Seminář 3. Prohlubování znalostí, hry, cvičení

         Začátek 2. 3. od 19 hod., konec 4. 3. v 18 hod.                          

S Elenou Bogatyrenko a Thomasem Pedrolim. Prohloubení semináře 2. Rozdělení do dvou skupin s Elenou Bogatyrenko (pokročilí – prohlubování, začátečníci).

Kde: Letohradské soukromé gymnázium o.p.s., Václavské nám. 1., Letohrad. Příspěvek: 2 300 Kč (do 10. 2.), 2 600 Kč (do 22. 2.), 3 000 Kč na místě.

Přihlašujte se na e-mail: lesniklub@lsg.cz. Více informací na tel. 721 166 190 (Veronika Peteráčová), www.lesniklub.lsg.cz   

Pro přespolní je možné využít spaní v zázemí Lesní školky za dobrovolný příspěvek, popřípadě vymyslíme i další možnosti. Slevy pro účastníky všech dní.

Dorazte i jako celá rodina a pobyt si užijte dohromady, popřípadě se prostřídejte a využijte okolní nabídku vyžití. Je zde vyhlášené muzeum řemesel, Tvrz Orlice a cca 20 km od Letohradu lyžařské vleky, plavecký bazén 15 km. S ubytováním celých rodin pomůžeme.

Těšíme se na Vás.

Mgr. Veronika Peteráčová, tel.: 721 166 190

koordinátorka Lesního klubu Letohrad

zřizovatel: Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.

www.lesniklub.lsg.cz

lesniklub@lsg.cz

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou zakázány.