Setkání příznivců inovativního vzdělávání – Ostrava, 25. února 2017

Další setkání na téma Alternativní směry ve vzdělávání se bude konat v Ostravě dne 25. února od 10:00.

Budeme se bavit na témata, které nám Vy sami napíšete, proto Vás žádáme, abyste vyjádřili Váš zájem, a uvedli jaká témata a otázky vás zajímají.
Na setkání dorazí a své zkušenosti nám předá zakladatel a ředitel Institutu pro podporu inovativního vzdělávání Mgr. Pavel Kraemer, Ph.D., který propojuje různé alternativní proudy a školy a poskytuje jim podporu. Organizuje vzdělávání učitelů a rodičů v intuitivní pedagogice. V zahraničí navštívil celou řadu svobodných škol – Solvikskolan, Ščetininovu školu, školy Krishnamurtiho a Sri Aurobinda a desítky waldorfských škol.

Setkání proběhne v úžasných prostorách vegetariánské restaurace EUKALYPTUS (U Letiště 1344/4), kde svá jídla, nazvané denní jedinečnosti, tvoří s láskou ke zdravému a chutnému kulinářskému zážitku.

Předběžný program setkání:
– Po úvodu p. Kraemera bude prostor pro vzájemné představení a nastínění problémů a otázek, které Vás ohledně tématu alternativního vzdělávání nejvíce zajímají.
– Následovat budou Intuitivní hry, kde propojíme tělo a mysl a prakticky si vyzkoušíme, jaké to je prožívat určité situace intenzivněji a vědoměji, než se nám to v našem každodenním provozu stává.
… pauza na oběd …
– Ve třetí části se podíváme na témata, které nám zašlete a rozebereme je podrobněji, a to formou otevřené diskuze. Předpokládaný závěr akce je mezi 14:00 a 15:00.

Vstupné: 250Kč/osoba (400Kč/pár) při registraci a platbě předem
300 Kč/osoba – platba na místě

Registrujte se zde: http://modernivzdelani.cz/registrace-do-udalosti/

Dotazy a Vaše náměty pište na mail: radilka.4D@gmail.com

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou zakázány.