Seminář intuitivní pedagogiky Koněprusy 2. – 5. února 2017

s Dieterem Schwartzem, Thomasem Pedroli a Peterem Živým

Na semináři vás čeká kreativní tvoření, které otevírá srdce. Ponoříte se do poznávání konfliktů uvnitř sebe,
budete se učit jim rozumět a díky tomu začínat jinak komunikovat s ostatními.
Tělo a mysl propojíte během intuitivních her a zpívání.

Začínáme ve čtvrtek 2.2. v 17 h, končíme v neděli 5.2. ve 14 h

Seminář se bude konat v pěkném prostředí komunitního centra Koněprusy u Berouna, nedaleko krápníkových jeskyň. Máme k dispozici tři různé prostory na hry, zpěv a rozhovory, malování či divadlo, další tři prostory je možné využít na spaní nebo během dne pro děti. Centrum bylo rekonstruováno, k dispozici jsou sprchy, v případě pěkného počasí i venkovské prostory s hřištěm pro děti. V centru je možné zdarma přespat – se spacákem a karimatkou – k dispozici je pět místností.

Stravování

Vařit pro Vás budou výborné veganské jídlo třikrát denně (cena cca. 250Kč / den), první den bude kuchyně připravená od 17 hodin. Po příjezdu si můžete objednat jídlo na celý seminář. Ve vesnici je nicméně i klasická hospoda.

Děti

Děti mohou být na semináři určitým zpestřením, nicméně je třeba zajistit, aby jim během dne byla věnovaná dostatečná pozornost ze strany dospělých. Některé děti, především ty menší, často vyžadují hodně pozornosti. Doporučujeme rodičům, aby sami zvážili, zda děti vzít s sebou – vaše pozornost je soustředěna na práci na sobě samých, děti mohou vycítít nedostatek pozornosti a vyžadovat ji. Během intuitivních her je potřeba vzít v úvahu také bezpečnost dětí. Děti školního věku již zpravidla chápou pravidla, do určité míry se mohou některých aktivit smysluplně účastnit. Pokud uvažujete o tom, vzít děti s sebou, prosíme vždy se s námi domluvte předem.

Doprava

Z Prahy jezdí vlaky z hl. nádraží směr Beroun, je to 35 minut rychlíkem.  Využít můžete také autobus z Prahy, Nových Butovic do Berouna. Dále pak autobusem přímo do Koněprus. Konkrétní spojení najdete na IDOS. Pokud chcete někomu nabídnout odvoz nebo naopak využít spolujízdu od nádraží či odjinud, využijte facebook stránku intuitivní pedagogiky. Kdo nemá facebook, může nám napsat mail.

Přihlašování a platba

Cena je 4.000,- Kč, studenti 2.800,- Kč.  (Při platbě na místě je cena navýšena o 5%. Děkujeme za pochopení. je možné se zúčastnit i části semináře. Cena za jeden den je 1.200 Kč)

Přihlašujte se prosím co nejdříve, pokud je to pro Vás možné na mail inovativnivzdelavani@gmail.com. Do předmětu zprávy pište, prosím, pouze “INTU”, usnadní mi to třídění a včasné odpovídání na Vaše emaily. Přihláška se stává závaznou po zaplacení kurzovného.

Zahraniční účastníci mohou využít slevu 25% z důvodů vyšších nákladů na dopravu. Při roční platbě je možné se domluvit na splátkách.

Spolek Intuitivní pedagogika (IČ: 03936333) má účet u Fio banky:  číslo účtu: 2000773926 , kód banky: 2010
pro platby v eurech (1 euro=27 Kč) – IBAN – CZ0420100000002700773927 , SWIFT – FIOBCZPPXXX
var. symbol: datum narození (ddmmyyyy) / případně IČ organizace
zpráva pro příjemce: INTU jméno a příjmení účastníka
Faktury vystavuje Jana Kočí (jana.koci@gmail.com) – prosíme dejte vědět předem, že budete platit na fakturu.

Těšíme se na viděnou v Koněprusích!

PS. Od jara 2017 startuje druhý tříletý cyklus a zároveň víkendové semináře pro „začátečníky“, kteří se mohou zapojit do tříletého cyklu až po absolvování jednoho z víkendu, např. když se účastníte tohoto zimního semináře nebo v březnu semináře ve Lhotě u Ostravy. Více informací zájemcům zašleme během ledna.

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou zakázány.