Original Play s Fredem Donaldsonem

Do krásné alternativní školy Da Vinci v Dolních Břežanech jižně od Prahy v květnu zavítá vzácný a originální host Fred Donaldson. Zveme Vás na dvě akce, které jsou s tímto zajímavým člověkem spojené.
První je Na vlně hravosti. Uskuteční se 17. května od 17 hodin. Fred Donaldson, Ph.D. si již více než 40 let hraje s různými lidmi každého věku, i s volně žijícími zvířaty – např. vlky, delfíny a medvědy. Přitom odhalil společný jmenovatel těchto her, který nazval Original Play®. Pracuje s dětmi se speciálními potřebami, s dětmi z kulturně odlišných prostředí, se sportovci i managery. Ve hře s nimi sdílí svět beze strachu a násilí, svět důvěry a hravé radosti. Je poradcem rodin, vzdělávacích, sociálních služeb, zdravotnických a environmentálních organizací a podniků.
Fred Donaldson ještě bude realizovat přímo u nás ve škole dvoudenní workshop nazvaný Original Play. Uskuteční se 18. a 19. května. Original Play® rozvíjí sociální dovednosti, odbourává strach a agresi. Je uznána UNICEF jako prevence násilí. Pomáhá nejen rodičům, pedagogům a terapeutům, ale i managerům a obchodníkům navazovat komunikaci na bázi důvěry. Praxe Original Play® je užitečná v každodenním životě.

Workshop nabízíme zejména rodičům, pedagogům a také všem hravým lidem.

více informací u Jitky Lukešové jitka.lukesova@skoladavinci.cz
Bookmark the permalink.

Komentáře jsou zakázány.