Rodina, škola a dnešní trh práce – jak je prakticky propojit?

POZVÁNKA | Pro učitele, rodiče a lídry škol pořádá Institut pro podporu inovativního vzdělávání víkendové školení pod taktovkou výjimečného hosta Tomáše Dombrovského – mentora a lídra týmu Jobs.cz.

TOMÁŠ DOMBROVSKÝ usiluje o propojení školy a světa práce a detailně Vás seznámí s aktuální situací na trhu práce – jaké schopnosti, dovednosti a klíčové kompetence jsou a budou třeba, které z nich mají vyšší či nižší prioritu, jak dnes probíhají výběrová řízení apod.

Dalším lektorem bude HANA FRYDRICHOVÁ – rodinná terapeutka a zakladatelka Školy Kairos (která toto setkání zároveň hostí). Hana se zabývá se sociologií dnešní rodiny, provede Vás situací v různých typech rodin, zaměří se s Vámi na lepší pochopení rodičů a komunikace s nimi.

Vedle odborných přednášek a diskusí Vám zároveň chceme vytvořit příhodný prostor pro vzájemnou inspiraci a sdílení.

KDY A KDE?
Hostit nás bude v termínu 21.10. – 23.10. malá a sympatická Škola Kairos (Lomená 158, Dobřichovice u Prahy).

Začínáme v pátek od 17 hodin, konec oficiálního programu v sobotu večer s navazujícím volným programem a možností přespání i do nedělního rána přímo ve škole.

PROGRAM
Nečekejte pouze frontální přednášky. Chceme Vám pomoci s řešením Vašich konkrétní problémů. Budeme rovněž pracovat v malých skupinách, abychom se cítili dostatečně bezpečně a nebáli se o svých obavách mluvit. Najdeme si také čas na intuitivní hry nebo večerní posezení u ohně.

CENA
1500 Kč / 750 Kč studenti (neobsahuje 100 Kč za přespání/noc ve škole). Více info o stravování a ubytování zašleme včas všem registrovaným, nebo najdete s předstihem na našem webu inovativnivzdelavani.cz.

Registrujte se, prosím, zde: http://modernivzdelani.cz/registrace-do-udalosti. Tato cena platí při včasné registraci a platbě předem na účet Institutu: 2400896220/2010 (Fiobank) – do pozn.: JMÉNO PŘÍJMENÍ RODINA, ŠKOLA A TRH PRÁCE. Upozorňujeme, že počet míst je záměrně omezen.

Facebooková událost zde: facebook.com/events/697251747093605/

Přijeďte strávit část víkendu do příjemného prostředí nabitého informacemi i prožitky a poznejte nové lidi se zapálením pro stejnou věc.

Těšíme se na Vás!

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou zakázány.