1.3. Jak založit alternativní škol(k)u

V úterý 1.března 2016 se od 18.00 do 21.00 ve Vile Flora (Vlašimská 13, metro Flora) bude konat letos již druhé Setkání zakladatelů a podporovatelů nových zajímavých škol.

Tentokrát se zaměříme na otázky hledání a vzdělávání učitelů, vytváření týmu a společné vize. Na jednotlivých příkladech budeme ilustrovat zdravý a nezdravý vývoj sociálního organismu, časté chyby, které se dělají, a jak jim předcházet. Co to znamená snažit se spolu realizovat ideály svobody, rovnosti, bratrství ? Proč se tyto ideály nedaří realizovat v praxi?

Uslyšíte několik příběhů zakládání nových škol – plánujeme pozvat zástupce waldorfsky-intuitivních tříd na státní ZŠ v Letohradské, soukromé „učitelské“ školy Jedna Radost v Poděbradech, soukromé „rodičovské“ školy v Purkrabce, lesní komunitní škola  (HÁJENKA V MECHU A KAPRADÍ)

Hosté: Michaela Rybová nebo Kateřina Mrzenová (Purkrabka), Pavel Kraemer (Institut) , Jindřich Monček (Jedna Radost), Kryštof Hajn (Letohradská) , Veronika Friebová (HÁJENKA V MECHU A KAPRADÍ)

Pokud jste na facebooku či jinde viděli jiný čas konání, jedná se o chybu způsobenou nefunkčním facebookovým nastavením. Omlouváme se za nejasnosti.

Počet míst je omezený, proto se hlaste předem.Vstupné při platbě předem – 250 Kč, na místě 300 Kč (pokud zůstanou volná místa)

Přihlašujte se přes tento formulář. Chápeme že vyplňování adresy může být pro někoho z Vás obtěžující, my jsme ale ze zákona povinni vystavit doklad, i když ho vy nepotřebujete.

Účet u Fiobank – 2400896220/2010 (do poznámky uveďte Jméno)

Fakturační údaje:

INSTITUT PRO PODPORU INOVATIVNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ z.ú.,

Argentinská 1, 170 00, Praha 7

IČ – 04576241

Protože jsme ze zákona povinni vystavit fakturu všem, kdo poslal peníze na účet, poprosili bychom Vás vyplnit základní údaje na tomto tomto odkazu. Budete tímto také pravidelně informováni o dalších akcích v podobně newsletteru Institutu.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás

Pavel Kraemer

ta tým Institutu

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou zakázány.