Jak úspěšně založit školu? Vytvořte si akční plán

KAPACITA SEMINÁŘE NAPLNĚNA | Na nedávných Setkáních zakladatelů škol v Praze a v Brně vznikla poptávka po detailnějším semináři pro budoucí zakladatele škol. Rozhodli jsme se nápad zrealizovat a zpřístupnit i veřejnosti.

Na úvod stručné info, o co se vlastně jedná.

Cílem celodenního workshopu pod vedením Jana Sýkory (aktuálně ředitele ZŠ Hučák a zakladatele i dalších škol, kterého jste měli možnost slyšet v Praze i v Brně), je vytvořit hrubý akční plán pro konkrétní projekt obsahující vše podstatné pro založení základní školy. Zaměříme se na všechny legislativní i další možné nástrahy. Jan Vám rovněž umožní nahlédnout do souboru školní dokumentace své vlastní školy.

Workshop se uskuteční 13. listopadu od 9:30 do 18:00 v pardubické Základní škole v pohybu (Štolbova 2665, Pardubice). Pardubice jsme vyhodnotili jako nejlépe dopravně dostupné jak z Prahy, tak z Brna. Věříme, že kvůli celodenní akci Vám nebude hodina / hodina a půl strávená ve vlaku na cestě tam a zpět překážkou.

Chceme jít opravdu do hloubky. I kvůli tomu jsme zvolili hranici maximálního počtu účastníků na cca 15. 

CHCI SE ZÚČASTNIT. CO MUSÍM UDĚLAT?

  1. Registrovat se do 17.10.zde: http://modernivzdelani.cz/registrace-do-udalosti/ (Jan Sýkora: Jak úspěšně založit školu, 13.11., Pardubice)
  2. Zaslání kurzovného 1200 Kč na účet Institutu 2400896220/2010 (Fiobank), do pozn.: JMÉNO PŘÍJMENÍ PARDUBICE.

Pokud chcete mít své místo na kurzu jisté, neodkládejte své rozhodnutí na později, už zbývá posledních pár míst.

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou zakázány.